Monthly Archives: Kwiecień 2007

Zmiana szkieł

Po prawie czterech latach rozstałem się z Canonem PowerShot’em A70, którym zrobiłem kilkanaście tysięcy zdjęć (z tego prawie 300 na fotoblogu). To wciąż bardzo dobry aparat, jakością zdjęć bijący na głowę wiele nowoczesnych kompaktów.

Jego miejsce w kieszeni zajął Canon IXUS 850 IS z kartą SDHC. Plusy: ergonomia i rozmiar, IS, szybki start i zapis, jakość filmów oraz przede wszystkim – szeroki kąt. Minusy: utrata jakości poza centrum kadru (widoczna w dużych powiększeniach) i brak w pełni manualnych nastaw. Tu więcej żargonu, a ja polecam.

309

Kąty Rybackie, 13 kwietnia 2007

308

Gdansk, 12 kwietnia 2007

kuklok zmienia szklo

Po prawie czterech latach wspólpracy kuklok.blog.pl zegna sie z aparatem Canon PowerShot A70, którym wykonano 90% opublikowanych tu zdjec. Zaproszenie do wspólpracy w subiektywnym przedstawianiu świata otrzymuje Canon IXUS 850 IS.

piłkarskiemistrzostwaeuropy2012.eu

Chwilę po ogłoszeniu przez Europejską Unię Piłkarską, że Polska i Ukraina organizować będą piłkarskie mistrzostwa Europy w 2012 roku, można było zaobserwować, jak skaczą indeksy giełdowe, hotelarze, drogowcy i sprzedawcy kebabów bledną…

…a u rejestratorów domen topnieje w oczach ilość wolnych adresów zawierających zlepy mistrzostwaeuropy, eurofinal, euro2012, itp… Kupili nawet (co okazało się później) szybko przeze mnie zaklepaną domenę mistrzostwaeuropy2012.eu. Wykupili prawie wszystkie ;)

W iTVP jest już dostępna rejestracja transmisji TVP Sport z Cardiff.

307

Michal Wojnar - pisanka na Wielkanoc 2007

Kawalerski konkurs tańca

Impreza Dancehall Queen Poland 2007 to drugie oficjane mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Zobacz film w większym rozmiarze »

Celebrowaliśmy ostatnie chwile Wojtka na wolności, dziewczęta tańczyły, a baterie w aparacie skończyły się długo przed finałem.