Monthly Archives: Październik 2013

Rochów

kuchnia, Grochów

Mieszkamy od sierpnia na warszawskim Grochowie. Spodziewam się zatem, że prędzej czy później wpłynie to jakoś na rzeczywistość. Nazwa „Rochów” na przykład – czyż nie jest zwięzła, znacząca i nie brzmi równie dobrze jak „Grochów”..? ;) Zobacz fotkę na Instagram.

ścieliście

Zobacz na Instagram.

Most Łazienkowski

Warszawa, Most Łazienkowski. Zobacz na Instagram.

Kropki kuchenne

kropki, kropeczki

Zobacz na Instagram.

444 | rochów

roch na grochowie

Dwa miesiące temu zamieszkaliśmy na G-Rochowie.

Tuba.FM Premium na Windows 8

W Windows Store dostępna jest już aktualizacja aplikacji Tuba.FM, w której za drobną opłatą (via Windows Store) można wykupić miesięczną subskrypcję Premium. W wersji Premium Tuba oferuje tę samą funkcjonalność co wersja podstawowa, pozbawiona jest jednak wszystkich reklam audio i wideo.

Tuba.FM Premium na Windows 8

Tuba.FM Premium na Windows 8

443 | hotel savoy

Łódź, Hotel Savoy, widok z okna

Łódź, 26.09.2013

Tuba.TV oraz Tuba.FM Premium w Samsung Smart TV

Od dwóch tygodni w sklepie z aplikacjami na Samsung Smart TV dostępna jest nowa wersja muzycznej aplikacji wideo Tuba.TV. Nowości w tej wersji to obsługa gestami i głosem – w modelach posiadających tę funkcjonalność – a także możliwość wykupienia wersji Premium. Wersja Premium pozwala na oglądanie kanałów z teledyskami w jakości HD oraz dostęp do teledysków w wysokiej jakości również na pozostałych kanałach. Dodatkowo wersja Premium pozbawiona jest reklam, emitowanych w opcji podstawowej.

aplikacja tuba.tv na samsung smart tv

Tuba.TV w Samsung Smart TV – ekran startowy

Tuba.TV w Samsung Smart TV

Tuba.TV – informacja o wersji Premium

Kilka dni później została zaktualizowana również samsungowa aplikacja Tuba.FM. Tu również dodana została obsługa gestami i głosem oraz możliwość wykupienia wersji Premium aplikacji; dodatkowo pojawiła się możliwość sortowania stacji w ramach działów (Polecane, Popularne, Nowe, A-Z). W tym wypadku wersja Premium to całkowity brak reklam, emitowanych w wersji podstawowej na starcie kanału radiowego i/lub pomiędzy odtwarzanymi piosenkami.