Aplikacja Toki – nowy komunikator mobilny od GG Network [beta]

Dziś przed godziną 14:00 poprzez Facebooka został udostępniony plik instalacyjny aplikacji Toki w wersji beta na Androida; zapowiadana jest też wersja na system iOS. Info poszło od osób pracujących w GG Network, a sam plik instalacyjny umieszczony jest na serwerze mtest.gadu-gadu.pl.

Cóż, w takim razie witamy na świecie całkiem nowy, drugi już w historii komunikator od Gadu-Gadu! 🙂

TOKI - aplikacja mobilna, instant messenger od GG Network

> Komunikator Toki – strona domowa: http://toki.im (under construction)
> Pobierz wersję beta Toki na system Android: http://tnij.com/toki (zezwól w telefonie na instalowanie apek spoza Google Play i otwórz link w przeglądarce)
> Regulamin aplikacji Toki: http://toki.im/terms (na tę chwilę link nie działa)

Komunikator Toki – info o aplikacji:

Aplikacja Toki - Android (beta) Aplikacja Toki - Android (beta) Aplikacja Toki - Android (beta) Aplikacja Toki - Android (beta) Aplikacja Toki - Android (beta) Aplikacja Toki - Android (beta) Aplikacja Toki - Android (beta)

Aplikacja działa – podobnie jak np. popularny komunikator WhatsApp – w oparciu o numery MSISDN, czyli po prostu numery telefoniczne. Do stworzenia konta i logowania w aplikacji nie jest potrzebny dodatkowy login i hasło – dobre to i wygodne, np. wtedy, kiedy zmieniasz telefon. Jeśli nadal korzystasz z tego samego numeru, aplikacja zaloguje Cię automatycznie.

Aktualizacja z 4.03.2013

> Oficjalna wersja aplikacja na telefony z Androidem: Pobierz komunikator Toki z Google Play »
> Oficjalna wersja aplikacji na iOS: Pobierz komunikator Toki z Appstore »

Toki - komunikator mobilny od GG Network

Strona Toki.IM

 

2 Comments

  1. Karol 21/02/2013

    Roch, na androidzie nie powinieneś w ogóle tego kodu aktywacyjnego zobaczyć, proces rejestracji numeru powinien się wydarzyć „pod spodem” spróbuj jeszcze raz, może trzeba przeinstalować. Pamiętajmy że to jeszcze beta 😉

  2. Roch 21/02/2013

    @Karol: zgadza się, kodu na oczy nie widziałem 😉 Napisałem że „nie dostałem kodu” bo mnie zmylił screen w aplikacji dot. oczekiwania na potwierdzenie numeru, z tekstem „Wpisz kod z SMS-a ręcznie”. Jeśli się nie mylę, po rejestracji nie ma też info o tym że proces się zakończył (którego oczekiwałem, skoro Toki czeka na potwierdzenie numeru).

    PS: Opis przeedytuję, dzięki za komentarz i pamiętam że to beta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *