„Mafia nas zabije”… oraz dziesiątki innych podcastów internetowych TOK FM

Od dziś w aplikacji i na stronie TOK FM można słuchać nowego podcastu TOK FM „Mafia nas zabije”, w którym Piotr Najsztub – przy udziale dziennikarza śledczego Piotra Pytlakowskiego – pokazuje mafijną Polskę sprzed zaledwie dwudziestu kilku lat…

Jest to jeden z licznych podcastów stricte internetowych – nie emitowanych wcześniej na antenie radiowej – które redakcja internetowa Radia TOK FM publikuje już od wielu, wielu miesięcy. Warto tutaj przywołać przynajmniej kilka z tych cykli (kolejność przypadkowa):

  • Piecza. Radiowy serial dokumentalny – serial reporterski Michała Janczury, który opowiada o pełnym absurdów, niedoróbek i nielogiczności systemie, w którym dziecko nie jest podmiotem, ale przedmiotem. 
  • Babel. Rzeczpospolita Multi-Kulti – Adam Balcer i Paweł Sulik – znani i lubiani dziennikarze Radia TOK FM – zabierają słuchaczy na wędrówkę po Rzeczpospolitej – wieży Babel, gdzie multi-kulti było stanem permanentnym.
  • Nasze wewnętrzne konflikty – Podcast psychoterapeutyczno-filozoficzny Cvety Dimitrovej (psychoterapeutki) i Tomasza Stawiszyńskiego (pisarza, prowadzącego kilka popularnych audycji na antenie TOK FM).
  • WTC. Rykoszet – cykl sześciu rozmów Magdaleny Rigamonti, pokazujących z różnych perspektyw atak na World Trade Center w dniu 11 września 2001 roku, a także jego konsekwencje, które po 20 latach wciąż wpływają – rykoszetem – na życie wielu ludzi.
  • Jedno z nas zabije – Justyna Mazur, autorka jednego z najpopularniejszych polskich podcastów kryminalnych, przedstawia historie miłosne, które zakończyły się zabójstwem.
  • Życie z nałogiem – Skąd się biorą nasze uzależnienia? Jak walczyć z nałogiem? I po czym rozpoznać, że mamy problem?
  • Szkoda czasu na złe seriale – Notoryczne oglądaczki seriali rozmawiają o tych serialach, które naprawdę warto zobaczyć. To nie tylko nowości, ale też seriale z przesłaniem, tematyczne zestawienia i zapowiedzi premier.

Więcej oryginalnych produkcji znaleźć można na stronie internetowej Tokfm.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *