Nowe aplikacje Tuba.FM na system Android oraz Windows 10

Od kilku dni dostępne są nowe wersje aplikacji muzycznej Tuba.FM na urządzenia z systemem Android oraz Windows 10. Obie aplikacje zostały całkowicie przebudowane i przeprojektowane – zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google’a i Microsoftu – tak, aby były bardziej funkcjonalne, niezawodne i atrakcyjne wizualnie. Pojawiły się też w nich nowe funkcje, m.in. obsługa kont Premium oraz lista „ostatnio słuchanych” stacji.

Aplikacje Tuba.FM - Android, Windows 10,

Aplikacje Tuba.FM na system Android oraz Windows 10


Nowa Tuba.FM na system Android zyskała całkowicie nowy odtwarzacz, który zapewnia dużo szybsze uruchamianie i płynny streaming muzyki – zarówno w połączeniu WiFi, jak i komórkowym, a interfejs graficzny aplikacji (zgodny z „material design”) obsługuje pionową i poziomą orientację ekranu, płynnie dostosowując się do rozdzielczości telefonu lub tabletu na którym jest uruchomiona.

Tuba.FM na system Android

Aplikacja Tuba.FM na system Android

Aplikacja Tuba.FM na system Windows 10 jest aplikacją uniwersalną, co oznacza, że działa zarówno na komputerach, jak i tabletach oraz telefonach z najnowszym systemem operacyjnym Windows 10. Aplikacja powstała we współpracy z firmą Microsoft i jest jedną z pierwszych tak zaawansowanych polskich aplikacji na ten system.

Tuba.FM Windows 10

Aplikacja Tuba.FM na tablety i telefony z Windows 10

 

Aplikacje zostały wyprodukowane na zlecenie Grupy Radiowej Agory przez zespół IT Agory (Windows 10) oraz firmę N7 Mobile (Android).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *