TOK FM Premium – nowe opcje dla użytkowników i słuchaczy

Od ubiegłego tygodnia na stronie audycje.tokfm.pl pojawiły się nowe opcje płatnego dostępu do internetowego archiwum audycji Radia TOK FM. Dzięki TOK FM Premium użytkownicy słuchający audycji TOK na stronie mogą wyłączyć reklamy emitowane przed nagraniami, użytkownicy aplikacji mobilnych TOK FM wykupią dostęp mobilny do audycji archiwalnych nawet o kilka złotych miesięcznie taniej, a miłośnicy RSS-ów mogą znów korzystać z ulubionego sposobu na odsłuchiwanie podcastów.

Tok FM Premium - formularz zakupu

 

Oferta TOK FM Premium dostępna jest w kilku wariantach – od najprostszego „Tylko WWW”, obejmującego wyłącznie dostęp do audycji na stronie bez reklam – przez „WWW i Telefon” obejmujący dostęp bez reklam na stronie i w aplikacji mobilnej, aż do najbardziej rozbudowanego wariantu „Pakiet Maksimum”, w którym zakupić można wszystkie usługi na okres jednego roku.

tok fm premium - słuchaj bez reklam

 

Wraz z nową ofertą zmienił się też nieco wygląd konta użytkownika – użytkownicy zalogowani widzą zachętę do skorzystania z usług płatnych, a użytkownicy posiadający wykupione usługi widzą informacje na ich temat, wraz z możliwością przedłużenia lub rozszerzenia posiadanych usług. W aplikacjach mobilnych TOK FM na systemie Android oraz iOS pojawiła się opcja przypisania urządzenia do konta użytkownika opłaconego na stronie. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się w aplikacji swoim kontem i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Dostępna jest też opcja „ręcznego” dodania aplikacji do swojego konta – można to zrobić poprzez wpisanie na stronie identyfikatora urządzenia mobilnego z ustawień aplikacji.

tok fm premium - ustawienia konta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *