Więcej niż śmiechu warte

Miasto w komie” to nowy program TVP3 Warszawa, realizowany i prowadzony przez Cezarego Ciszewskiego. To pierwszy program TVP o filmach z telefonów komórkowych.


foto: Miasto w komie w serwisie iTVP

Filmy amatorskie jako telewizyjny „user generated content” to u nas nic nowego, jeśli weźmiemy pod uwagę, że Śmiechu warte emitowane jest w TVP Szczecin już od 13 lat.

Teraz – zamiast VHS’a pocztą – wysyłamy na serwer plik z komputera lub komórki. Dlatego formaty i programy współtworzone lub inspirowane przez „aktywnych widzów” już wkrótce masowo zawitają na niejedną antenę. Chociażby w formie proponowanej przez BBC.

Więc hop do telewizora

Autorzy „Miasta w komie” znaleźli na YouTube filmy Wojtka i zaprosili go na nagranie ze znajomymi, którzy „też coś kręcą”. Poszliśmy tam i tak moje dzieło „Większość ludzi pójdzie do piekła” zostało wraz z niżej podpisanym zaprezentowane w pierwszym odcinku programu (zobacz »). O czym uprzejmie donoszę 😉


Miasto w komie - odc. 1

PS: No i zostałem podpisany jako „informatyk”. Pewnie dlatego, że noszę okulary.

Update (31.05): Dziś w „Życiu Warszawy” ukazał się artykuł „Komórka, kamera, akcja, czyli scenki z życia stolicy”, ilustrowany zdjęciami, które zrobiłem Cezaremu na potrzeby strony.

One Comment

  1. Baniak 27/03/2008

    Ja od czasu do czasu tez cos sobie nakrece, ale nie tak profesjonalnie.rzuciłem sie ostatnio na głeboką wode i przetestuje sie w konkursie http://millionyou.com/index.php?id=109
    co myslisz o tym konkursie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *