Telewizyjne blogi komentatorów sportowych

Wczoraj rozpoczęła się Liga Mistrzów. W iTVP zobaczyć można będzie zobaczyć transmisje na żywo, retransmisje wybranych meczów, oraz archiwum wszystkich meczów na żądanie. Wystartowały też blogi znanych komentatorów sportowych – Szpakowskiego i Szaranowicza.

foto: Włodzimierz Szaranowicza w iTVP

Zobacz telewizyjny blog Włodzimierza Szaranowicza >>

foto: Dariusz Szpakowski - blog w iTVP

Zobacz telewizyjny blog Dariusza Szpakowskiego >>

To pierwsze blogi uruchomione w domenie Telewizji Interaktywnej iTVP i zarazem pierwsze blogi w polskiej telewizji publicznej. To wciąż jeszcze jedne z nielicznych polskich videoblogów, czyli blogów wzbogaconych o własne treści filmowe. Cieszy mnie to.

4 Comments

 1. SebaS86 14/09/2006

  Druga miniaturka jest źle powiązana – prowadzi do tego samego pliku co pierwsza.

 2. piter 11/07/2010

  Dziękujemy wielkiemu JEDYNEMU PRAWDZIWEMU !!!!!! OBIEKTYWNEMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  KOMENTATOROWI SPORTOWEMU !!! który widział błedy głównego arbitra i miał odwagę przyznać
  że antybohaterem i autorem wyniku jest/był … SĘDZIA !!!!!!!!!!!!!!!!

 3. r. 07/09/2010

  czyli któremu?

 4. andrzej sudoł 28/12/2010

  fot. AFP pan Panie Szaranowicz kiedyś go bardzo niszczył,,,,,,,,,,,,,,aj

  Mistrz olimpijski w skokach narciarskich w drużynie z Salt Lake City Sven Hannawald założył dziecięcy team w swoim dawnym klubie SC Hinterzarten. Pod opieką 36-letniego Niemca znajduje się ośmiu chłopców w wieku 6-11 lat.

  „Chciałbym pokazać dzieciakom, co daje sport. Przekazać zebrane doświadczenie i pokazać, jak duży wpływ może odgrywać rywalizacja w codziennym życiu człowieka” – powiedział Hannawald, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni 2001/2002, który swoją grupę nazwał „śnieżynki”, a na pierwszych zajęciach wyposażył dzieci w gogle i kaski.

  Hannawald podkreślił, że dzięki takim akcjom chce pośrednio objąć także odpowiedzialność za przyszłe pokolenia skoczków narciarskich w Niemczech. „Praca z najmłodszymi daje najwięcej możliwości. Chciałbym wszczepić im miłość do tej dyscypliny i zadbać o ich sportowy rozwój” – powiedział dwukrotny mistrz świata w lotach (2000, 2002).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *