Kilka słów na temat

(…) Także w telewizji nadchodzi początek końca ery, której filozofię najcelniej oddał Henry Ford mówiąc, że klient może sobie wybrać każdy kolor samochodu, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny. W obszarze telewizji oznacza to, że kończy się era programów uniwersalnych, w których ktoś za nas, antycypując nasze gusta i preferencje, wybierał co i o jakiej porze chcemy oglądać. (…)
(…) „Ucieczkę do przodu” powinno stanowić wdrożenie projektu, który doprowadzi do prawdziwej rewolucji na rynku mediów elektronicznych, przekształcając Telewizję Polską w narodową platformę multimedialną z szerokim i ciągle rozwijającym się zbiorem usług dodanych i to także takich, o których dzisiaj jeszcze nawet nie myślimy.. Platforma obok kanałów uniwersalnych, umożliwi dostarczenie do naszych domów szerokiej gamy kanałów tematycznych i praktycznie nieskończonego zbioru programów na żądanie, pojawiających się na dodatek w porach przez nas preferowanych i w cenach powszechnie akceptowalnych. (…)

To fragmenty wywiadu z Wojciechem Kabarowskim, byłym dyrektorem generalnym TVP S.A. ds. ekonomicznych, opublikowanego w artykule „Dokonania i wyzwania menedżera”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *